EELK Rannamõisa kogudus Rotating Header Image

Pühapäevakool

Pühapäevaste jumalateenistuste ajal, kell 10:30, on lapsed oodatud meie kogudusemajja pühapäevakooli. Mis on pühapäevakool? See on aeg, mil õpitakse, mida Piibel räägib meile. Tutvume piiblilugudega ja õpime kuldsalme.  Lapsed saavad teada, kes on Jumal, Jeesus, Püha Vaim ning mida on Jumal ja Tema Poeg Jeesus inimkonna heaks teinud.  Lisaks laulame, meisterdame, mängime ja palju muud põnevat. Tunnid toimuvad kolmes rühmas – eelkooliealised, koolilapsed 1-4. klass ning juuniorid.  Mõned korrad aastas võtame ühes kogudusega midagi toredat ette. Tähistame ühiselt lõikustänupüha, isadepäeva, jõulupüha, ülestõusmispühi ning emadepäeva.  Kord aastas toimub Lääne-Harju praostkonna lastepäev või laager.  Oodatud on kõik lapsed alates 3. eluaastast. Ka emad-isad võivad soovi korral koos lapsega pühapäevakoolist osa võtta.

“Pane tähele, mu rahvas, minu Seadust, pöörake oma kõrvad minu sõnade poole! Ma avan oma suu õpetussõnadega, ma ilmutan mõistatusi muistsest ajast. Mida me oleme kuulnud ja mida me teame ja mida meie vanemad on meile jutustanud, seda me ei taha salata nende laste eest; me jutustame tulevasele põlvele Issanda kiituseväärt tegudest, tema vägevusest ja tema imedest, mis ta on teinud. Ta asetas tunnistuse Jaakobisse ja seadis Iisraelisse Seaduse, mida ta käskis meie esivanemail teatada oma lastele, et tulevane põlv seda tunneks, lapsed,  kes sünnivad, et nemadki tõuseksid seda jutustama oma lastele, ja et nad paneksid oma lootuse Jumala peale  ega unustaks Jumala tegusid,vaid peaksid tema käske . Psalm 78: 1-7

Pühapäevakooli tunnid 2024/25. õ.a

Koguduse osadusgrupp

Rannamõisa kogudusemajas kolmapäeva õhtuti: 19:00

Kuidas kirikusse saada?

Rannamõisa kirik ja kogudusemaja asuvad Rannamõisa tee ääres umbes 2,5km kaugusel Tabasalust.